Osuszacze

Solidne osuszacze i profesjonalne usługi Centrum Osuszania

Podczas usuwania szkód wodnych stosujemy odpowiednio dobrane rodzaje osuszaczy szwedzkiej marki Corroventa, aby skutecznie usunąć nadmiar wilgoci z powierzchni, konstrukcji, pomieszczeń. Potencjał metody kondensacyjnej oraz adsorpcyjnej sprawia, że niezależnie od rodzaju zlecenia możemy osiągnąć założone efekty. Spełniamy tym samym oczekiwania Klientów tak w przypadku zalania i awarii, jak też na potrzeby osuszania wilgoci technologicznej.

Urządzenia kondensacyjne oraz adsorpcyjne w praktyce

Realizując zlecenia w Białymstoku i okolicach przyjeżdżamy na miejsce pracy z osuszaczami dostosowanymi do konkretnych warunków. Niezmienna pozostaje skuteczność urządzeń, natomiast ze względu na ich rodzaj stosujemy:

idealne do szybkiego rozpoczęcia działań, zwłaszcza w sytuacjach nagłych, głównie w ogrzewanych pomieszczeniach,

mimo niewielkich rozmiarów mogą odzyskiwać nawet dwukrotnie więcej wilgoci z osuszanych wnętrz niż znacznie większe urządzenia tradycyjne,

zależnie od modelu, wbudowane są dodatkowe systemy i rozwiązania, w tym pompa, ogrzewacz, solidny wentylator,

Ważny aspekt ekologiczny – środkiem chłodniczym we wszystkich osuszaczach marki Corroventa jest propan R 290, nietoksyczny, bezpieczny dla środowiska, bez wpływu na warstwę ozonową.

osuszacze białystok

Wysoka jakość osuszaczy Corroventa w naszych realizacjach

Znana i ceniona na świecie marka Corroventa to pewność, że pracę osuszaczy można w pełni kontrolować, precyzyjnie ustawiać parametry działania urządzeń. W rezultacie proces osuszania jest skoordynowany, a przy tym bezpieczny dla budynku i użytkowników.

Nasze urządzenia to wysoka wydajność, co pozwala znacznie skrócić czas niezbędny do osiągnięcia zamierzonych efektów. Pozbywamy się również wilgoci, której nie można usunąć alternatywnymi metodami.

Poszczególne modele wyposażone są w ogrzewacz z termostatem, co zwiększa wydajność prac zwłaszcza w chłodnych pomieszczeniach i pozwala szybciej osuszać powietrze, aby zapewnić swobodę odparowywania wilgoci ze ścian, podłóg, stropów.

Do usuwania wilgoci technologicznej stosujemy urządzenia o relatywnie niskiej masie całkowitej, które nie pozostawiają trwałych śladów na posadzce. Zachowują przy tym optymalną wydajność.

Corroventa oznacza również energooszczędność, co ma znaczenie zwłaszcza podczas częstego osuszania dużych obiektów. Ważne jest przy tym prawidłowe ustawienie parametrów pracy urządzenia – tym zajmie się nasz specjalista.

Usługi związane z usuwaniem szkód wodnych świadczymy korzystając wyłącznie z urządzeń o potwierdzonej jakości, w pełni funkcjonalnych, sprawdzających się także przy największych, wieloetapowych realizacjach.

Nasze działania zawsze z osuszaczami Corrovennta

Centrum Osuszania w Białymstoku obsługuje Klientów indywidualnych, firmy remontowe i budowlane, deweloperów. Wyposażeni w nowoczesne osuszacze skutecznie usuwamy również najbardziej rozległe szkody wodne. Poznaj nas bliżej, zamów profesjonalną usługę.

W ramach współpracy zajmujemy się osuszaniem mieszkań oraz domów, budynków gospodarczych, a także obiektów wypoczynkowych, instytucji, hal przemysłowych.

Menu